Олімпіади
Районний тур
І місце
Калугін Богдан, 4 клас - природознавство;
Угляй Олександра, 9 клас - українська мова;
Мартюк Камілла, 11 клас - правознавство;
Трохименко Ігор, 10 клас - правознавство;
Десятник Олександр, 10 клас - математика, фізика, інформаційні технології, географія;
Бойко Аліна, 8 клас - біологія;
Щербак Катерина, 11 клас - біологія;
Бихкало Ганна, 11 клас - фізика;
Моша Іван, 10 клас - трудове навчання;
Можчіль Олексій, 9 клас - трудове навчання;
Щербань Тетяна, 9 клас - трудове навчання.
ІІ місце
Якуба Яна, 9 клас - правознавство;
Мисник Вячеслав ,6 клас - математика;
Якуба Людмила, 9 клас - біологія;
Полонський Євгеній, 10 клас - біологія;
Рябенко Тетяна, 11 клас - географія;
Криворотько Олена, 11 клас - інформаційні технології;
Угляй Олександра, 9 клас - російська мова;
Прядко Ігор, 8 клас - трудове навчання;
Пугач Єлизавета, 8 клас - трудове навчання.
ІІІ місце
Немеш Аліна, 7 клас - українська мова;
Мартюк Камілла, 11 клас - англійська мова;
Угляй Олександра, 9 клас - географія;
Мартюк Камілла, 11 клас - російська мова;
Обласний тур
Десятник Олександр, 10 клас - інформаційні технології 3 м., географія 3м.;
Угляй Олександра, 9 клас - українська мова 3 м.;
Можчіль Олексій, 9 клас - трудове навчання 2 м.;
Рябенко Тетяна, 11 клас - географія 3м.
Конкурс
знавців української мови імені Петра Яцика
(Районний етап)
Греков Артем, 3 клас - 1 м.;
Дронько Ростислав, 4 клас - 2 м.;
Кучеренко Сергій, 5 клас - 3 м.;
Немеш Аліна, 7 клас - 3 м.;
Шуть Юлія, 8 клас - 2 м.;
Угляй Олександра, 9 клас - 3 м.;
Федорченко Ірина, 10 клас - 3 м.;
Рябенко Тетяна, 11 клас - 3 м.
ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка
Кучеренко Сергій, 5 клас - 3 м.;
Кот Тамара, 6 клас - 3 м.;
Немеш Аліна, 7 клас - 8 м.;
Шуть Юлія, 8 клас - 3 м.;
Угляй Олександра, 9 клас - 3 м.;
Рябенко Тетяна, 11 клас - 3 м
"Найкращий юний читач Лубенщини"
Греков Артем, 3 клас - 3 м.;
ХVІІІ математичні змагання ім.М.В.Остроградського
Десятник Олександр, 10 клас - 2 м.
Бихкало Ганна, 11 клас - 3 м.;
Клепач Надія, 6 клас - 2 м.
Міськрайонний конкурс читців до дня Великої Перемоги
Громова Валентина, 10 клас - переможець
За результатами рейтингової системи
навчальної діяльності маємо:
1. Класи-переможці
Місце |
Клас |
Середній бал |
І
ІІ
ІІІ
|
2, 11
3, 5, 10
4, 6
|
8,9 9,3
8,5 8,7 8,7
8,2 8,4
|
2. Учні-переможці
Місце |
Прізвище та ім'я учнів |
Середній бал |
Клас |
І
ІІ
ІІІ
ІІІ
|
Десятник Олександр
Бихкало Ганна
Сененко Владислав
Кот Тамара
|
11,5
11,3
10,8
10,8
|
10
11
2
6
|
3. Учні, які закінчили навчальний рік на високому рівні
Прізвище та ім’я учнів
|
Клас
|
Сененко Владислав
Дронько Ростислав
Кучеренко Сергій
Рудь Богдан
Кот Тамара
Десятник Олександр
Бихкало Ганна
Криворотько Олена
Мартюк Камілла
Рябенко Тетяна
|
2
4
5
5
6
10
11
11
11
11
|
4. На достатньому рівні навчальний рік закінчили 45 учнів