alt

Шановні відвідувачі!

Раді вітати на сторінках сайту

опорного закладу

"Калайдинцівська ЗШ І-ІІІ ступенів

імені Ф.Д.Рубцова"!

   Сучасний освітній навчальний заклад, у якому комфортно вчитися, працювати, відпочивати - наша школа. Основне завдання, яке ставить педагогічний колектив - дати дитині якісну й усебічну освіту, зростити в ній добро, любов, натхненність. Ми щиро вболіваємо за долю вихованців. Хочемо, щоб після закінчення школи їх не полишало відчуття родинності, закоріненості у свій народ, щоб вони були справжніми українцями.

    Кожен мешканець шкільної країни має право навчатися за новітніми технологіями, брати участь у науково-дослідницькій роботі, удосконалюватися за допомогою діагностично-проектуючого комп'ютерного комплексу "Універсал", бути активним учасником шкільної ради самоврядування, відвідувати спортивний клуб, гуртки прикладного мистецтва, спортивного орієнтування, краєзнавчо-пошукові, пізнати історію рідного краю у зразковому музеї.

    Будуємо навчальний процес так, щоб учнівські роки промайнули з радістю та приємними згадками про позашкільне життя, подорожі, спортивні змагання, хвилини спілкування з відомими людьми, радісні миті перемог у конкурсах, олімпіадах, наукових роботах.

     Відвідувачі сайту мають нагоду дізнатися про історію школи і сучасне життя, досягнення і традиції, а головне - про колектив, досвідчених майстрів педагогічної справи, справжніх професіоналів на вчительській ниві.

    Будемо раді спілкуванню з Вами та запрошуємо до співпраці!

 С.І.Мисник, директор школи

 

 


 До уваги вчителів, школярів та їх батьків!


 

За навчальним закладом закріплені працівники відділу кримінальної міліції у справах дітей:

1.Оперуповноважена кримінальної міліції у справах дітей

Лубенського міського відділу капітан міліції

Брюховецька Світлана Григорівна

Телефон: 0669130537

2. Дільничий інспектор 

Шай Ігор Іванович

 Адреса: м.Лубни, вул. Монастирська 4а, каб. 209

Телефон: 27-30 або 102