Краєзнавчо-пошукова робота у 2019/2020 н.р.

1. Загін «Берегиня», робота "Закоханий у рідний край" (1 місце район, 1 місце область), керівники: Сичова Валентина Григорівна, Гроза Людмила Василівна.

 

2. Загін «Патріот», робота "Слава козацька не вмре  - буде жити, бо вміють козаченьки Вкраїні служити" (1 місце район, 1 місце область), керівники: Десятник Тетяна Василівна.

 

3. Загін "Козачата", робота "Людські долі через призму випробувань історії в першій половині ХХ століття" (1 місце район, 1 місце область), керівники: Федоренко Наталія Василівна, Босікова Ольга Василівна.

4. Загін "Оберіг", робота "Великодні традиції: від давнини до сучасності" (1 місце район, 1 місце область), керівники: Крутій Наталія Василівна, Скребець Світлана Іванівна.

 

 

Краєзнавчо-пошукова робота у 2017/2018 н.р.

1. Загін «Берегиня», робота "Перлини фольклору у творчості К.М.Сементовського" (1 місце район, 1 місце область), керівники: Сичова Валентина Григорівна, Гроза Людмила Василівна.

2. Загін «Патріот», робота "Славні сини Лубенщини - сучасні захисники України" (1 місце район, 1 місце область), керівники: Десятник Тетяна Василівна, Андреєва Ольга Володимирівна.

3. Загін "Піскарі", робота "Перлина нашого краю" (1 місце район, 1 місце область), керівники: Сліпич Вікторія Борисівна, Нечипоренко Микола Григорович.

 

Краєзнавчо-пошукова робота у 2016/2017 н.р.

1. Загін «Берегиня», робота «Українська народна пісня родинно-обрядової тематики» (1 м. район, лауреат - область), керівники: Сичова Валентина Григорівна, Гроза Людмила Василівна.

2. Загін «Оберіг», робота «Вінок Україні сплітаю з ремесел рідного краю" (1 м. район, лауреат - область) керівники Крутій Наталія Василівна, Скребець Світлана Іванівна.

 

Краєзнавчо-пошукова робота у 2015/2016 н.р.

1. Загін «Берегиня», робота «Подвиг генерал-майора» (1 м. область), керівники: Сичова Валентина Григорівна, Гроза Людмила Василівна.

2. Загін «Краєзнавець», робота «Літературні зорі рідної землі» (1 м. область), керівники: Босікова Ольга Василівна, Федоренко Наталія Василівна.

3. Загін «Краєзнавець» робота «Стежками рідного краю» (лауреат в області), керівники: Голуб Лідія Павлівна, Щербак Тетяна Миколаївна.

4. Загін "Незабудка" робота "Голубі перлини Калайдинець" (лауреат в області), керівник Мисник Катерина Іванівна.

 

Краєзнавчо-пошукова робота у 2014/2015 н.р.

1. Загін «Берегиня» робота «Весільний рушник» (1 м. область) керівники Сичова Валентина Григорівна, Гроза Людмила Василівна.

2. Загін «Паросток», робота «Війні немає забуття» (1 м. область) керівники Золотоверх Лідія Володимирівна, Сліпич Вікторія Борисівна.

3. Загін «Оберіг» робота «Калайдинці – наше рідне село» (1 м. область) керівники Крутій Наталія Василівна, Скребець Світлана Іванівна.

 

Пошукові загони, експедиції  2013/2014 н.р.

1. Всеукраїнська історико-географічна експедиція "Моя Батьківщина - Україна", пошуковий загін "Оберіг" (керівники Скребець С.І, Нечипоренко М.Г.), робота "Річкова долина Лиману - таємниця  нашого краю"  - переможець районного, обласного та республікансього рівнів.

 

2. Всеукраїнська історико-географічна експедиція "Моя Батьківщина - Україна", пошуковий загін "Незабудка" (керівники Мисник К.І., Крутій Н.В.), робота   - переможець районного та лауреат обласного етапів.

 

3. Всеукраїнська історико-географічна експедиція "Моя Батьківщина - Україна", пошуковий загін "Юність" (керівники Гонта Т.В., Бурега І.О.), робота "Ореол душі людської" - переможець районного та лауреат обласного етапів.

 

Робота пошукових загонів, експедицій у 2012/2013 н.р.

Керівник 1. Пошуковий загін "Берегиня" (керівник Сичова В.Г.), робота "Весільний обряд села Калайдинці", напрям "Із батьківської криниці" - переможець ІІІ етапу Всеукраїнської експедиції "Моя Батьківщина - Україна"; 

 

 

 

Керівники загону

2. Історико-географічна експедиція "Історія міст і сіл України", пошуковий  загін "Незабудка"(керівники Мисник К.І., Крутій Н.В.), робота "Колективізація у нашому селі" здобула 1 місце у районі; 

 

Гроза Л.В. Босікова О.В.3. Пошуковий загін "Берегиня" (керівники Босікова О.В.,         Гроза Л.В.), робота "Мелодія душі", номінація "Духовно-культурна спадщина мого народу" - переможець ІІ етапу Всеукраїнської експедиції учнів "Моя Батьківщина - Україна"; 

 

 

 
4. Пошуковий загін "Оберіг" (керівники Марченко Л.Г., Скребець С.І.), напрям
Керівники загону
"Живи і возрадуйся, роде наш красний" - переможець ІІ етапу конкурсу Всеукраїнської експедиції "Моя Батьківщина - Україна".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Поділись новиною з друзями в соціальних мережах: