Навчальний процес забезпечують 23 педагоги

40684292 704805469874298 8689259855363440640 n

Рівень педагогічної майстерності:

Мають звання:

Заслужений учитель України - 1

 Учитель-методист – 3;

 Старший учитель – 10;
 
                                                                         Відмінник народної освіти - 1;
 
Керівники РМО - 7.

Кваліфікаційні категорії педагогічних працівників:

Вища - 14;

Перша - 1;

Друга - 3;

Спеціаліст - 5

 


Вчителі початкових класів

 Щербак Тетяна Миколаївна - учитель початкових класів, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, Старший учитель; 

 Голуб Лідія Павлівна - учитель початкових класів, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, Старший учитель;

 Нечипоренко Марія Сельвестрівна - учитель початкових класів, спеціаліст, 11  тарифний розряд, Старший учитель;

 Сліпич Вікторія Борисівна - учитель початкових класів, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, Старший учитель;

Циганіна Юлія Федорівна - вихователь ГПД, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії;

Спиця Юлія Сергіївна - вихователь ГПД, спеціаліст.

http://malivita2016.blogspot.com/ - блог учителів початкових класів


Вчителі природничо-математичного циклу

Десятник Тетяна Василівна - учитель математики та інформатики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, Старший учитель;

Мисник Катерина Іванівна - заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель хімії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, Старший учитель;

Крутій Наталія Василівна - учитель математики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, Старший учитель;

Крутій Сергій Володимирович - учитель фізики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, Старший учитель

Галушка Юлія Анатоліївна - учитель біології, спеціаліст;

http://kateryna-mysnyk.blogspot.com/ - блог Мисник Катерини Іванівни, вчителя хімії.

 


Вчителі гуманітарного циклу

Мисник Сергій Іванович - учитель історії, спеціаліст вищої  кваліфікаційної категорії,  учитель-методист, Відмінник освіти України, Заслужений учитель України;

Федоренко Наталія Василівна- учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, Старший учитель;

Босікова Ольга Василівна Василівна - учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії,  учитель-методист;

Сичова Валентина Григорівна -  учитель зарубіжної літератури, російської мови,  спеціаліст першої кваліфікаційної категорії;

Гроза Людмила Василівна - учитель англійської мови, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, Старший учитель;

Скребець Світлана Іванівна - учитель англійської мови, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії;

Пирогова Юлія Іванівна - учитель історії та правознавства, спеціаліст.

http://sergijmisnick.wixsite.com/historyteacher - сайт Мисника Сергія Івановича,  учителя історії;

https://valjasychova.blogspot.com/p/blog-page_9.html - блог Сичової Валентини Григорівни, вчителя зарубіжної літератури та російської мови;

http://grozalv.blogspot.com/ - блог Грози Людмили Василівни, вчителя англійської мови.

 


 

Вчителі фізичної культури та трудового навчання

Голубенко Леонід Іванович -  учитель фізичного виховання, учитель-методист, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії;

Андреєв Сергій Михайлович - учитель трудового навчання, фізичного виховання, креслення,  спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, Старший учитель.

  


 

Дацій Олена Миколаївна -  практичний психолог,  соціальний педагог, спеціаліст;

Кузьменко Анна Валеріївна - учитель музики і хореографії, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії;

Ятел Наталія Григорівна - учитель образотворчого мистецтва, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії;

Мисник Віра Григорівна - бібліотекар, спеціаліст.

 

Вакансії


Відсутні

 

 

 
Поділись новиною з друзями в соціальних мережах: