Новини

Шевченківські дні - 2020

    16027-min В ОЗ»Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ф.Д.Рубцова» 12.03.2020р. відбувся захід з метою вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка, приурочений до 206-ї річниці з Дня народження великого Кобзаря. Читанням поезій Т.Г.Шевченка, переглядом відео про життєвий і творчий шлях поета й художника та флешмобом «Ми тебе не забули, Тарасе», у якому взяли участь учні 6 й 11 класів, відзначили учні школи знаменну дату.
 
 

 

 

Зустріч із майстрами мистецтва

20200310 135516   Днями учні ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Ф.Д.Рубцова відвідали Лубенську галерею мистецтв, у якій проведені виставки робіт митців, чиї імена відомі далеко за межами посульського краю. Школярі ближче познайомилися з творчістю лауреата премії імені Василя Симоненка, члена громадської організації «Знання та творчість», флориста Валентини Дмитрівни Панченко. Учнів зачарували картини з природного матеріалу, які вражають витонченістю, гармонією, польотом фантазії. Це «Сутінки», «Соняшник», «Ікона Божої матері», «Троянди», «Туман», «ріка в осінньому лісі», «Вечірній етюд», «Гоголівський став у Василівці». «Бути художником – не обов’язково, головне – любити те, що ти робиш, - наголосила майстриня під час зустрічі з школярами. - Ви повинні бути фахівцями своєї справи. Запам’ятайте, що мистецтво й культура ідуть поруч».

У наступному залі учні мали змогу оглянути виставку робіт місцевого талановитого майстра пензля Володимира Івановича Мірошниченка, члена Національної спілки художників України, неодноразового учасника обласних, Всеукраїнських та міжнародних виставок, автора шести персональних виставок у містах Яготин, Миргород, Полтава, Київ, Лубни, Кременчук. Його твори відзначені літературно-мистецькими преміями ім. В.Малика та В.Симоненка, почесною грамотою Полтавської обласної ради. Автор працює в реалістичному жанрі портрета, пейзажу, натюрморту. Його полотна, сповнені світла і настрою, чітко передають красу рідного краю. Учнів особливо вразили автопортрети та портрети бійців - воїнів АТО із серії «За Україну, за її волю» - Сергія Сухини, Леоніда Шаблі, Максима Авраменка. Володимир Іванович охоче поділився спогадами про історію створення картин. Він закликав учнів любити мистецтво, ніколи не бути байдужими до нього.
На виставці в галереї мистецтв також експонуються роботи члена Національної спілки художників України, заслуженого працівника культури Василя Івановича Семенюти, колишнього директора Лубенського краєзнавчого музею та дитячої художньої школи. На жаль, він відійшов за межу вічності. Про його картини, відзначені Грамотою Президії Верховної Ради України, розповіла науковий працівник Лубенського краєзнавчого музею Тамара Дяченко. Укотре учні Калайдинцівської школи доторкнулися до вічного нетлінного мистецтва, непідвладного випробуванню часом.

Подробнее...

 

Зі святом Весни!

20200307 094655

 

Міжнародний день рідної мови - 2020

    1582269820-596321 лютого у ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів було відзначено Міжнародний день рідної мови. Учні 6 класу були присутні на бібліотечному уроці «Наша мова барвінкова», познайомилися з різновидами словників української мови, відвідали куточок Т.Г.Шевченка і прослухали розповідь про перебування Кобзаря на Лубенщині. На завершення дійства провели шлешмоб «Я люблю рідну мову».

Подробнее...

 

Новий освітній простір

88442107 2623067661151980 1068922149139382272 oШкільна родина, шкільна родина
Всі друзі, вчителька моя
У нас єдина, як батьківщина
Шкільна родина, шкільна сім’я!

        Кожна людина має родину - найближчих людей, які знаходяться пліч-о-пліч з нею. Ми маємо і шкільну родину. До неї можна віднести не тільки друзів-однокласників, а й вчителів, які виховують та навчають. З цими людьми ми йдемо поруч по життю. Люди в школі - частина нашої родини, а сама школа - наш дім. Цінуймо одне одного та живімо у мирі й злагоді, бо ми - єдине ціле!

 

Конференція

imagesВітаємо Шкарбан Діану (ученицю 8 класу)

призера ХІV Харківської філософської

історико-краєзнавчої конференції

"Пізнай себе, свій рід, свій нарід"

та керівника Мисника С.І.

 

La strada 1 3 La strada 2 2

cropped-LOGO-AIR 800 600-200x50

minosv

 poippo

 81502489

viddilosvity 1

лубраймметцентр

 images2ms

 Снимок 2018н

profkom

centr

Сейчас 10 гостей онлайн
Статистика
Пользователи : 42
Статьи : 863
Просмотры материалов : 574664

вул. Рубцова, 57, с.Калайдинці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37525

тел.  05361-93140

e-mail:  kalajdynci@ukr.net;