Новини

Табір - 2019 (5 день)

tab19d5IMG 7410Основними завданнями літнього відпочинку в  пришкільному таборі є створення у дітей хорошого емоційного настрою,  виховання громадянських якостей і почуттів; виявлення інтересів, талантів, захоплень дітей, розвиток бажання отримати нові  знання.
       Сьогодні учням було запропоновано взяти участь у шашковому турнірі   тав різноманітних спортивних іграх Змагання пройшли в атмосферї  взаємоповаги, учні вчилися діяти однією командою, допомагати один одному. Переможцями у шашковому турнірі   стали Оніщенко Анастасія, Андреєва Вікторія, Сагло Вікторія. Вітаємо!

Подробнее...

 

Табір - 2019 (4 день)

tab19d41. P90606-111058     Вихованці мовного табору «Веселка» пригадали тему «Тварини». Школярі повторили матеріал про свійські та хижі тварини. Усі розгадували загадки, малювали за описом улюблених тваринок. Виготовляли проекти на тему«Myfavoriteanimal»та захищали їх англійською мовою.

Подробнее...

 

Табір - 2019 (3 день)

tab19d3IMG 20190605 1152465 червня вихованці пришкільного оздоровчого табору «Веселка» стали учасниками святкового дійства до Дня захисту дітей у с. Вовчик. Цікава розважальна програма з іграми та руханками, смачний куліш дуже сподобалися дітворі. Школярі відвідали також виставку робіт гуртківців центру дитячої та юнацької творчості і були приємно вражені, коли відшукали серед них свої твори та роботи товаришів.

Подробнее...

 

Табір - 2019 (2 день)

tab19d2IMG 7384 - копияДругий день табору порадував нас іменинником. Оніщенко Лілію привітала шкільна родина і подарувала приємні танцювальні хвилини.
А для того, щоб наше дозвілля було приємним, щоб порядок та дисципліна були нашими супутниками літнього відпочинку,   діти прийняли закони таборної зміни, які необхідно дотримуватись.
1. Закон Дисципліни – не спізнюватись ні на який захід, ранкову зарядку та в їдальню.
2. Не покидати територію табору без дозволу вихователя.
3. Закон Толерантності – не заважати роботі іншим дітям.
4. Закон Ввічливості – усі мовчать, коли говорить один.
5. Закон Поваги – поважай старших, стався до інших так, як хочеш, щоб ставились до тебе.
6. Закон Дружби – один за всіх та всі – за одного.
            Старша група учнів активно включилися у підготовку по туризму.

Подробнее...

 

Табір - 2019 (1 день)

tab19d1IMG 739603.06.19 в ОЗ « Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Ф.Д.Рубцова» урочистий день – відкриття табірної зміни пришкільного мовного табору «Веселка». Сьогодні ми починаємо мандрівку до країни «Здоров’я». Життя в таборі буде не тільки цікавим, а й сніданки й обіди будуть смачні.
Молодша група табору активно включилися в конкурс малюнків на асфальті «Літо, літечко прийшло, Канікули принесло!»
Яскраві дитячі малюнки показали, що діти чекають від літа гарного відпочинку і приємних вражень.

Подробнее...

 

Останній дзвоник - 2019

2424Весело всміхається травень,
бо скінчилась навчання пора,
і зібралась на дзвоник останній 
вся весела шкільна дітвора!

Шановні друзі! Ось і прийшов той час, на який всі ви так довго чекали. Для вас пролунав останній дзвоник. Малечі він сповістив про те, що настала чудова пора - літні канікули. Хочемо побажати, щоб вони були незабутні, веселі та цікаві. Знаємо, що восени, коли ви повернетесь за шкільні парти, буде про що розповісти друзям.

Для випускників цей останній дзвоник був трошки сумним, тому що він сповістив про розставання з дитинством і про те, що вже завтра настане доросле життя. Ми дуже хочемо, щоб всі молоді люди вступили до тих навчальних закладів, які вони для себе обрали, отримали гарну сучасну освіту і улюблену професію. Впевнені, що всі ми пишатимемося вашими досягненнями. 

А вчителям і батькам хочемо побажати мудрості та терпіння. Виховувати та навчати дітей важко, але всі ми віримо, що наші діти нас не підведуть. І своїми справами доведуть, що українці - найінтелектуальніша та найрозумніша нація.

Успіхів вам та натхнення!

Подробнее...

 

La strada 1 3 La strada 2 2

cropped-LOGO-AIR 800 600-200x50

minosv

 poippo

 81502489

viddilosvity 1

лубраймметцентр

 images2ms

 Снимок 2018н

profkom

centr

Сейчас 18 гостей онлайн
Статистика
Пользователи : 42
Статьи : 789
Просмотры материалов : 480602

вул. Рубцова, 57, с.Калайдинці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37525

тел.  05361-93140

e-mail:  kalajdynci@ukr.net;