Новини

Річниця визволення від нацистських загарбників - 2020

Цими вересневими днями наша славетна Лубенщина відзначає чергову річницю визволення від нацистських загарбників. Джури школи, члени пошукового загону "Патріот" та старшокласники долучилися до заходів спрямованих на вшанування пам'яті героїв-захисників нашого рідного краю. Дійство розпочалося в кабінеті історії зі вступного слова учителя Юлії Пирогової та історичної довідки від голови учнівського самоврядування школи Дація Максима. Далі учні стали учасниками квесту "Стежками пам'яті". На них чекали станції "Лірична" (де потрібно було пригадати вірші на військову тематику), "Історичне джерело" (тести про ІІ світову війну), "Мелодія душі" (наспівати пісні, які зігрівали душу захисникам під час війни), "Ерудит" (розгадування кросвордів), "Мандрівник" (історичні подорожі). Переможцями квесту стали учні 10 класу. Вітаємо!
У бібліотеці на всіх учнів школи чекала книжкова виставка, яку підготувала бібліотекар Віра Мисник.
Джури та пошуківці вшанували пам'ять загиблих воїнів покладанням квітів до пам'ятника у с. Калайдинці.
Народ, осяяний історичною пам’яттю, нездоланний. Ми мусимо знати і незабувати ціну війни і перемоги...

Подробнее...

 

Міжнародний день миру - 2020

Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня.
Цього дня ООН пропонує всім країнам і народам припинити воєнні дії або ж відзначати цей День проведенням освітніх інформаційних акцій з проблем миру. Учні ОЗ « Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ф.Д.Рубцова» під керівництвом президента учнівського самоврядування Дація М. долучилися до проведення Акції «Формуємо світ разом». Своїм виступом школярі довели , що мир – це життя, щастя, радість, чисте небо над головою .Без миру немає дитинства, немає майбутнього.

 

До ювілею Оксани Забужко

В ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І–ІІІ ст.» було відзначено ювілейну річницю з дня народження української сучасної письменниці Оксани Забужко. Бібліотекар Віра Мисник підготувала виставку книг та продемонструвала відеофільм.
Учениця 9 класу Корніяченко Олександра виступила з презентацією життєвого й творчого шляху письменниці, а дев’ятикласники Гриценко Анна й Проценко Анна та Шкарбан Діана прочитали її вірші. Учнів уразила творчість мисткині О.Забужко, її самобутній поетичний талант, філософські погляди на життя.

Подробнее...

 

"Увага! Діти на дорозі!"

Літні канікули перегорнули свої останні сторінки безтурботного дитинства, на часі – здобуття нових знань та невгамовне шкільне життя. Саме тепер маленьким пішоходам як ніколи потрібні допомога та підтримка дорослих. Тому вже стало традиційним проведення у вересні рейду «Увага! Діти - на дорозі!», мета якого – нагадати учням, особливо молодшого шкільного віку про дотримання ПДР. Класними керівниками було проведено ряд заходів та практичних занять, а саме: вікторина "Увага на дорозі" (5 кл.), урок-подорож "Знаки дорожні завжди пам'ятай" (3 кл.), бесіда "Безпека на дорозі - безпека життя!" (6 кл.), гра "Для чого потрібні правила дорожнього руху?" (1 кл.), практичне заняття "Вивчай і пам'ятай правила дорожнього руху" (7 кл.), заняття "Увага, діти на дорозі" (10 кл.), Мій друг - велосипед" (4 кл.).
Учителями малювання також були проведені уроки на відповідну тему і організовано виставку дитячих малюнків. Дякую всім, хто турбується про життя і здоров'я дітей, а також відповідально ставиться до виконання обов'язків.

Подробнее...

 

День фізичної культури і спорту - 2020

 фізичної культури і спорту - свято сили, краси, молодості та здоров'я. Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ президента від 29 червня 1994 року № 340/94). Цього року Оліипійський урок в школі був особливим, його проведення відбувалося протягом тижня з 07.09 по 11.09, щоб мінімізувати контакт різновікових категорій учнів. Протягом тижня відбувалися змагання з міні-футболу, підтягування у висі, бігу на короткі дистанції. Було проведено майстер-клас з виконання вправ на вуличних тренажерах.
В змаганнях з міні-футболу кращими стали учні 11 класу. Хороших результатів у підтягуванні в висі на високій перекладині досягли учні 11 класу Старик Вадим та Шепель Віталій. В бігу на 60 м кращими були учні 6 класу Черняк Ярослав, Сидоренко Микита. Серед учнів 5 класу - Андреєва Анна, Крічфалушій Аліна, Підтоптана Анна, Моша Артем, Коваль Артем. У 7 класі кращими були Букова Анна, Мартинюк Діана, Онищенко Ліля, Шляхта Денис. У 8 класі перемогли Самайдоха Ростислав, Рудь Єдуард, Сацька Діана. У 9 - Шкарбан Діана. В бігу на 100 м перемогли Калугін Богдан, Дронько Ростислав.
Молодші школярі також не стояли осторонь, а разом зі своїми вчителями взяли участь у спортивній естафеті "Найспритніші". Переможці - учні 4 класу.
Бажаємо учням школи здоров'я, великого бажання займатися фізичними вправами, вагомих спортивних результатів і відмінного навчання. Учитель фізичної культури Голубенко Л.І.

Подробнее...

 

Міжнародний день грамотності - 2020

Починаючи з 1966 року ЮНЕСКО відзначає Міжнародний день грамотності, намагаючись саме в такий спосіб привернути увагу суспільства й мобілізувати міжнародну суспільну думку, щоб збудити його інтерес і досягти активної підтримки зусиль, спрямованих на розповсюдження грамотності. Традиція щорічно відзначати цей день започаткована відповідною рекомендацією Всесвітньої конференції міністрів освіти з ліквідації неграмотності, що відбулася в Тегерані у вересні 1965 року. Саме ця конференція рекомендувала оголосити 8 вересня, дату урочистого відкриття конференції, Міжнародним днем грамотності та святкувати його щорічно в усьому світі. До цієї дати вчителі української мови Ольга Босікова, Наталія Федоренко разом зі своїми учнями написали попереджувальний диктант (7 клас), вільний диктант в 11 класі та провели бліц-вікторину в 10 класі. Переможцями серед учнів стали Бабак Вікторія (11 клас), Андреєва Віта (7 клас). Вітаємо!

Подробнее...

 
Головне меню
Річний звіт про діяльність опорного закладу за 2019/2020 н.р.
Освітні програми, що реалізуються в закладі
Фінансова діяльність закладу
Матеріально-технічне забезпечення
Ліцензований та фактичний обсяг учнів закладу
Умови доступності для навчання осіб з ООП
Педагогічний колектив
Територія обслуговування
Інформація про діяльність закладу
Документи відкритого типу
Статут
Правила прийому учнів до закладу
Прозорість та відкритість закладу
Про школу
Нормативно-правова база
Про права людини
Директор школи
Адміністрація школи
Навчальний план
Виховна робота в школі
Національно-патріотичне виховання
Вчителі
Учні
Учнівське самоврядування
Досягнення учнів 2011/2012
Досягнення учнів 2012/2013
Досягнення учнів 2013/2014
Досягнення учнів 2014/2015
Досягнення учнів 2015/2016
Досягнення учнів 2016/2017
Досягнення учнів 2017/2018
Досягнення учнів 2018/2019
Досягнення учнів 2019/2020
Пошукові загони, експедиції
МАН
Шкільний музей
Сторінками історії
Ними гордиться школа
Бібліотечні портали та сайти
Корисні посилання для учнів
Корисні посилання для вчителів
Сторінка психолога
Методична скарбничка
Шкільна бібліотека
Медіатека
Віртуальні подорожі
Новини
Оголошення
Зовнішнє незалежне оцінювання
ЗНО - 2020
Контакти
Адреса, карта проїзду
Вакансії
Що потрібно знати про булінг
Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу (цькування)
Правила поведінки здобувачів освіти
Порядок роботи школи в умовах карантину

La strada 1 3 La strada 2 2

cropped-LOGO-AIR 800 600-200x50

minosv

 poippo

 81502489

viddilosvity 1

лубраймметцентр

 images2ms

 Снимок 2018н

profkom

centr

Сейчас 11 гостей онлайн
Статистика
Пользователи : 42
Статьи : 895
Просмотры материалов : 649073

вул. Рубцова, 57, с.Калайдинці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37525

тел.  05361-93140

e-mail:  kalajdynci@ukr.net;