Новини

Ліцеїстам про небезпеку

     3 квітня до ОЗ «Калайдинцівський ліцей» завітали працівники Лубенського РУ ГУ ДСНС України в Полтавській області. Провідний інспектор ВЗНС Соколовський Віктор Володимирович розповів ліцеїстам про небезпеку застосування хімічної зброї, мінну небезпеку, види мін та правила поведінки при їх виявленні.

Подробнее...

 

Конкурс мистецтв "BALTIC FEST"

ппп
 
З 4 по 8 лютого відбувся Міжнародний благодійний дистанційний конкурс мистецтв "BALTIC FEST", який проходив під гаслом "Музика - зброя проти війни". У творчому змаганні брали участь представники з семи країн: України, Фінляндії, Латвії, Литви, Чехії, Грузії та Молдови.
Дипломами ІІІ ступеня у номінації "Вокальний спів. Солісти" нагороджені учениці нашого ліцею Ковера Поліна та Соломнікова Поліна (керівник Циганіна Ю.Ф.). Вітаємо!!!
 

Всесвітній день боротьби з туберкульозом

18 березня 2024 року до Всесвітнього та Всеукраїнського дня боротьби з туберкульозом в ОЗ "Калайдинцівський ліцей" ЛМР медичною сестрою Якубою Я.М. було проведено інформаційно-просвітницьку роботу на тему "Туберкульоз: знай, стережись, не бійся". Ліцеїсти прослухали цікаву лекцію та переглянули фільм.

 

Подробнее...

 

Семінар-практикум для вчителів географії

15 березня 2024 року на базі ОЗ «Калайдинцівський ліцей» відбувся семінар- практикум для вчителів географії Лубенської ТГ « Компетентне використання інноваційних авторських ідей, знахідок та надбань педагогіки, їх практичне втілення на уроках географії». У роботі семінару лідер педагогічної спільноти вчителів географії Оксана Соколовська /Академічний ліцей «Європейський»/ презентувала інноваційні авторські ідеї та їх практичне втілення на уроках. Вчитель географії та заступник директора із Литвяківськоі гімназії Артем Кулаков розповів про важливість участі у фахових конкурсах, які є засобом мотивації та саморозвитку. Йому від районної організації профспілки було вручено подяку та грошову винагороду за ІІ місце в обласному етапі конкурсу «Учитель року 2024» в номінації «Географія». На практичному модулі «Донатимо на освіту» учитель географії Академічного ліцею «Європейський» Констянтин Литвих ознайомив колег із використанням Liveworksheets на уроках. Наталія Черевко із гімназії імені Віри Роік цікаво презентувала використання мнемотехніки під час занять. Владислав Савченко із гімназії імені Володимира Малика поділився із освітянами досвідом використання творчими інструментами CANVA. Про створення вікторин та флеш- карток, специфіку захоплюючого навчання з Quizizz розкрила Людмила Іващенко з Першої гімназії імені Матвія Номиса. Юлія Пирогова /ОЗ «Калайдинцівський ліцей»/ разом із здобувачами освіти ознайомила присутніх із практичним використанням карти Лубенщини. Учасникам семінару була запропонована директором опорного закладу Сергієм Мисником унікальна музейна педагогіка, як інноваційна технологія освітнього процесу. Підсумовуючи результати практичного семінару, вчителі географії відмічали актуальність та перспективність теми, звертали увагу на глибинність та системність роботи в новій українській школі, пропагування ідей географічної освіти у закладах загальної середньої освіти Лубенської територіальної громади.

Подробнее...

 

"Пліч-о-пліч" волейбол

431180242 3677018949240511 491604971583400367 n

 

Вітаємо волейбольну команду дівчат нашого ліцею у складі Ковери П., Сагло В., Соломнікової П., Царук К., Мисник О., Поп Д., Міщенко М., Підтоптаної А., Коломієць В. та їх тренера Голубенка Л.І. з ІІ місцем Лубенського ІІ територіального етапу «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»! Молодці!

 

Палке слово Кобзаря

      У сонячні березневі дні прийшов у світ великий син українського народу, світоч і пророк Т.Г.Шевченко. 12.03.2024 року в ОЗ "Калайдинцівський ліцей" відбулося вшанування пам'яті Великого Кобзаря. Під час літературно-музичної композиції школярі переглянули презентацію про життєвий і творчий шлях митця. У виконанні учнів 5 класу Кравецького Максима, Олійник Карини, Яременка Костянтина, 6 класу Проценко Словяни, Слинько Альбіни, Луневича Константина, Сацького Івана, 7 класу Шкарбан Крістіни, Поп Дарини, Киричка Дмитра, Мисник Олександри, 8 класу Золотоверх Карини, Андреєвої Анни, 9 класу Сичова Вадима, 10 класу Волковського Микити, Жайворінок Інни, 11 класу Коваленко Лілії, Чупир Оксани, Сацької Діани пролунали поезії Т.Г.Шевченка, рядки віршів про поета та інсценівки про дитячі роки Тараса. 

      Читаймо вірші Великого Кобзаря, вивчаймо їх пророчі рядки - у них безсмертний код нашої нації!

Подробнее...

 
Головне меню
Річний звіт про діяльність опорного закладу за 2019/2020 н.р.
Освітні програми, що реалізуються в закладі
Фінансова діяльність закладу
Матеріально-технічне забезпечення
Ліцензований та фактичний обсяг учнів закладу
Умови доступності для навчання осіб з ООП
Педагогічний колектив
Територія обслуговування
Документи відкритого типу
Статут
Правила прийому учнів до закладу
Про школу
Нормативно-правова база
Про права людини
Директор школи
Адміністрація школи
Виховна робота в школі
Вчителі
Учні
Учнівське самоврядування
Досягнення учнів 2011/2012
Досягнення учнів 2012/2013
Досягнення учнів 2013/2014
Досягнення учнів 2014/2015
Досягнення учнів 2015/2016
Досягнення учнів 2016/2017
Досягнення учнів 2017/2018
Досягнення учнів 2018/2019
Досягнення учнів 2019/2020
Досягнення учнів 2021/2022
Досягнення учнів 2022/2023
Пошукові загони, експедиції
МАН
Шкільний музей
Сторінками історії
Сторінка психолога
Шкільна бібліотека
Медіатека
Віртуальні подорожі
Новини
Оголошення
НМТ
Контакти
Вакансії
Що потрібно знати про булінг
Правила поведінки здобувачів освіти
Стратегія розвитку опорного закладу
Діяльність Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини
Положення про організацію пропускного режиму і правила поведінки відвідувачів ліцею
Рух юних рятувальників
ТЕРМІНОВО до прочитання!

La strada 1 3 La strada 2 2

cropped-LOGO-AIR 800 600-200x50

Цифрова освіта Дія

дія1

Про організацію пропускного режиму

Без названия

БАНЕР ПАНО

minosv

 poippo

«StopRussia | MRIYA»

стоп

Безпека в інтернеті

602f730662245659780654

ВШО

вшо

 images2ms

 Снимок 2018н

profkom

 81502489

Кіберполіція
Протидія шахрайствам

6492e80a446cf964664233

Електронні підручники

Ebook 3d: картинки, стокові Ebook 3d фотографії, зображення | Скачати з  Depositphotos