Новини

Табір - 2018 (14 день)

День табору

     Ось і надійшла прощальна мить – закінчилася табірна зміна. З цієї нагоди вишикувалися вихованці пришкільного табору «Веселка» на урочисту лінійку. В.Б.Сліпич подякувала учням та їх вихователям за плідну роботу в цей період. Та сумувати нічого. Адже попереду ще довгі літні канікули. Тож треба добре відпочити, набратися сил, зміцнити здоров’я і прийти до школи з невичерпною енергією та бажанням добре навчатися.

 

Табір - 2018 (13 день)

День природи

     ьауоушмргуСьогодні учні табору ходили в похід у природу. Грали в рухливі ігри на свіжому повітрі. Діти із задоволенням брали участь у спортивних забавах, провели турнір із шахів. Коли повернулись до школи переглядали мультфільми.

 

Табір - 2018 (12 день)

дйцзщоашгрфкДень іменинника

     Cьогодні в учнів був дуже насичений день. Після зарядки вони виготовляли листівки для іменинників. Потім привітали з днем народження дітей, які народились у червні. Члени табору «Веселка» продовжили своє дозвілля в тренажерному залі, брали участь у різних конкурсах, співали пісень.

 

Табір - 2018 (11 день)

kolomyjky ava 004День української пісні

Сьогодні у таборі день української пісні. Діти співали з вчителем вокального гуртка Кузьменко А.В., малювали малюнки до улюблених шедеврів фольклору, розгадували про них загадки, пригадували приказки та прислів'я. 

 

Табір - 2018 (10 день)

tabzm1810IMG 6659 - копияДень краси

Сьогодні у таборі діти ходили у похід на місцевий стадіон. Хлопці грали у футбол, дівчата брали участь у конкурсі зачісок, спортивних змаганнях. Після повернення до школи діти співали українські пісні на вокальному гуртку, малювали, розгадували загадки.

Подробнее...

 

Табір - 2018 (9 день)

 

0 94a9e 2dd8ef91 lДень сім'ї
Дев’ятий день у таборі «Веселка» пройшов надзвичайно змістовно. Він присвячений Дню сімї.
«Родина, «рід» - які слова святі !
Вони потрібні кожному в житті,
Бо ми всі з вами – гілочки на дереві,
Що вже стоїть віки.
Це – батько , мати, прадід твій і дід.
Після ранкової зарядки під час святкового заходу учні розповідали вірші про родину, складали схематичну квітку щастя своєї сім’ї, продовжували прислів’я про рід та його членів. На родинному святі були присутні батьки. Тато учениці 1 класу Величко Анастасії Василь Васильович розповів про історію виникнення шахів, провів з дітьми одночасну гру, а мама учениці 2 класу Золотоверх Карини Оксана Павлівна провела майстер-клас по виготовленню паперових квітів. Міщенко Вікторія Іванівна, мама першокласниці Мирослави, познайомила   дівчаток із власними роботами, вишитими бісером, та навчила їх цьому.       
Наступним було заняття з англійської мови «Family». Діти удосконалювали знання з теми «Family», розгадували кросворди та загадки, співали пісні, малювали, готували проекти та їх захист.
Теплом і родинним затишком було наповнене свято в таборі.

Подробнее...

 

La strada 1 3 La strada 2 2

cropped-LOGO-AIR 800 600-200x50

minosv

 poippo

 81502489

viddilosvity 1

lrnmc

 images2ms

 Снимок 2018н

profkom

centr

Сейчас 22 гостей онлайн
Статистика
Пользователи : 43
Статьи : 667
Просмотры материалов : 332414

вул. Рубцова, 57, с.Калайдинці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37525

тел.  05361-93140

e-mail:  kalajdynci@ukr.net;