Головне проблемне питання предмету фізична культура
в Калайдинцівській ЗОШ І-ІІІ ступенів:

Диференційоване використання засобів фізичної культури на заняттях зі школярами різної статі та віку з урахуванням стану їхнього здоров’я, ступеня фізичного розвитку та рівня фізичної підготовленості, формування фізичного, психічного, духовного та соціального здоров’я школярів.

 

 

Завдання, за допомогою яких необхідно досягти виконання головного проблемного питання предмету фізична культура:

  • - розвиток в учнів основних фізичних якостей та рухових здібностей методом колового тренування;
  • - формування життєво важливих рухових навичок та вмінь;
  • - набуття елементарних знань у галузі фізичної культури, гігієни та здорового способу життя;
  • - виховання інтересу і звички до занять фізичними вправами;
  • - виховання бережливого ставлення до свого здоров’я, як найвищої цінності особистості;
  • - формування основ здорового способу життя та безпеки життєдіяльності;
  • - формування усвідомленої індивідуальної установки на необхідність розвивати свої фізичні якості та рухові здібності;
  • - виховання індивідуальних морально-вольових і психологічних якостей особистості;
  • - індивідуалізація та диференціація навчання на уроках фізичної культури.

 

 

Структура

організації спортивної роботи в школі

Структура організації фізкультурно-спортивної роботи в школі

 

Спортивні секції

1. Баскетбол (дівчата) – 16 учнів
2. Баскетбол (хлопці) – 18 учнів
3. Футбол – 17 учні 
4. Міні-футбол - 7 учнів
5. Футзал - 12 учнів
 6. Волейбол (хлопці) – 12 учнів
7. Легка атлетика – 12  учнів
8. Легкоатлетичний крос - 7 учнів
9. Настільний теніс – 12 учнів
10. Спортивне орієнтування - 12 учнів
 
 
Результати
участі в змагання районної Спартакіади школярів 2016/2017 н.р.

№ з/п

Назва

Місце

1

Легкоатлетичний крос  

2

Міні-футбол (хлопці) 4

3

Міні-футбол (дівчата) 6

4

Шахи 2

5

Баскетбол (хлопці)  

6

Баскетбол (дівчата)  

7

Настільний теніс 5

8

Футзал 3

9

Баскетбол (дівчата 2001-2003 р.н.)  

10

Баскетбол (хлопці 2001-2003 р.н.)  

11

Шкіряний м'яч   

12

Легкоатлетичне 4-х борство  

13

Легка атлетика  

14

Футбол  

15

Обласні змагання з баскетболу в залік Спартакіади школярів:
- дівчата
- хлопці

 

 
 

16

Всеукраїнські змагання з футболу на приз "Юність Посулля"  

 

   

Загальнокомандне місце по Спартакіаді 

 

 

Індивідуальні результати:

 

Баскетбол (Чемпіонат області серед 2003 - 2004 р.н.)

 

Кучеренко Сергій - 2 м.,
 Дудка Богдан - 2 м.,
Шепель Віталій - 2 м.,
Сонченко Максим - 2 м.,
Рудь Олексій - 2 м.

 

 
Результати
участі в змагання районної Спартакіади школярів 2015/2016 н.р.
 

№ з/п

Назва

Місце

1

Легкоатлетичний крос 5

2

Міні-футбол (хлопці) 4

3

Міні-футбол (дівчата) 6

4

Шахи 5

5

Баскетбол (хлопці) 3

6

Баскетбол (дівчата) 1

7

Настільний теніс 7

8

Футзал -

9

Баскетбол (дівчата 2001-2003 р.н.) 1

10

Баскетбол (хлопці 2001-2003 р.н.) 1

11

Шкіряний м'яч  -

12

Легкоатлетичне 4-х борство 3

13

Легка атлетика 4

14

Футбол 3

15

Обласні змагання з баскетболу в залік Спартакіади школярів:
- дівчата
- хлопці

 

5
6

16

Всеукраїнські змагання з футболу на приз "Юність Посулля" -

 

   

Загальнокомандне місце по Спартакіаді 

 3
 

Індивідуальні результати:

 

Легка атлетика

 

Ханенко Мирослава, біг 100 м - 3м., біг 200 м - 2 м. район;

 

Рева Владислав, штовхання ядра - 3 м. район;

Момот Альона, штовхання ядра - 1 м. район;

Даниленко Вікторія, штовхання ядра - 3 м. район.

 
Результати
участі в змагання районної Спартакіади школярів 2014/2015 н.р.

№ з/п

Назва

Місце

1

Легкоатлетичний крос 2

2

Міні-футбол (хлопці) 1

3

Міні-футбол (дівчата) 5

4

Шахи 3

5

Баскетбол (хлопці) 1

6

Баскетбол (дівчата) 1

7

Настільний теніс 3

8

Футзал 1

9

Баскетбол (дівчата 2001-2003 р.н.) 1

10

Баскетбол (хлопці 2001-2003 р.н.) 1

11

Шкіряний м'яч  2

12

Легкоатлетичне 4-х борство 3

13

Легка атлетика 2

14

Футбол 1

15

Обласні змагання з баскетболу в залік Спартакіади школярів:
- дівчата
- хлопці

 

4
5

16

Всеукраїнські змагання з футболу на приз "Юність Посулля" 3

 

   

Загальнокомандне місце по Спартакіаді 

 2

 

 

 

Результати
участі в змагання районної Спартакіади школярів 2013/2014 н.р. 

№ з/п

Назва

Місце

1

Легкоатлетичний крос 3

2

Міні-футбол (хлопці) 1

3

Міні-футбол (дівчата) 4

4

Шахи 4

5

Баскетбол (хлопці) 1

6

Баскетбол (дівчата) 2

7

Волейбол (хлопці) 5

8

Футзал 4

9

Баскетбол (дівчата 2000-2001 р.н.) 1

10

Баскетбол (хлопці 2000-2001 р.н.) 4

11

Баскетбол (дівчата 1998-1999 р.н.) 1

12

Баскетбол (хлопці 1998-1999 р.н.) 3

13

Шкіряний м'яч (2000-2001 р.н.) 1

14

Шкіряний м'яч (2002-2003 р.н.) 3

15

Легкоатлетичне 4-х борство 3

16

Легка атлетика 4

17

Футбол 2

Загальнокомандне місце по Спартакіаді

2

 Індивідуальні результати:

Легкоатлетичний крос

Полонський Євгеній - 1м. район, 3м. область;

Гриценко Олександр - 2м. район;

Моша Іван - 3м. район;

Мисник Владислав - 1м. район, 6 м. область.

 

Легка атлетика

Моша Іван (стрибки у довжину) - 1м. район, 3м. область;

Моша Іван (штовхання ядра) - 2м. район, 3м. область;

Угляй Олександра, біг 100м - 3м; 200м - 2м.;

Полонський Євгеній, біг 100м - 3м; 200м - 2м.