DSC00076

11 вересня 2014 року на спортивному майданчику Калайдинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся "Олімпійський
урок - 2014". Відповідно до плану проведення організована виставка з історії Олімпійського руху. Урочисто пройшла лінійка, на якій було піднято Олімпійський прапор і прапор України кращими учнями школи Гриценко О., Федорченко І. На святі відкриття виступили директор школи С.І.Мисник, педагог-організатор О.А.Сімініченко, головний суддя змагань, учитель фізичної культури Л.І.Голубенко.  У змаганнях "Веселі старти" перемогу здобув дружній 4 клас, друге місце посів 3 клас, а третє - 2 клас.

Особиста і командна першість за Кубок директора школи з підтягування серед дівчат і
DSC00099хлопців 5-11 класів пройшла в напруженій боротьбі. Серед дівчат перше місце поділили Сичова Віта з 6 класу та Громова Валентина з 11 класу, а третє місце зайняла Нечипоренко Світлана, учениця 9 класу. Серед хлопців у групі 5-8 класів Кубок здобув учень 8 класу Підтоптаний Олександр із результатом 18 разів. Друге місце посів учень 3 класу Сененко Владислав із результатом 17 розів, а третє місце виборов учень 5 класу Воловик Михайло.

У групі 9-11 класів перше місце і Кубок здобув учень 11 класу Полонський Євгеній із результатом 24 рази. Друге місце посів учень 9 класу Іщенко Дмитро і третє місце дісталося учням 11 класу Моші Івану і Десятнику Олександру з результатом 18 разів.

ІІІ м. - 10 клас.

У футбольних змаганнях перемогу здобули команди 11, 9 і 7 класів.

DSC00079

На лінійці підведені підсумки проведеного "Олімпійського уроку - 2014". Директор школи відмітив кращих і вручив Кубки та дипломи переможцям.