Небесні вітрила блакиті
mq1Весняна пора підняла
І росяних трав оксамити
З південних країв принесла.
У морі барвистому квітів
Лунає симфонія дня.
Це зоряний шлях, любі діти,
Це ваша найкраща пора.
27 травня в актовій залі відбулося свято підсумку, свято навчальних жнив, творчості «Крок до зірок». У неповторній Галактиці нашої школи найяскравішими зірками сяють юні обдарування. Тож усі присутні вирушили у космічну мандрівку. Сузір’я Лідерів представили учні, які здобули перемогу у Всеукраїнських учнівських олімпіадах у районі та області: Шуть Ю.,     Рева В. У номінації «Колектив – у навчанні сила» перемогли учні 4 та 5 класів за найвищий рейтинговий бал у навчальній діяльності, а також учні 10 класу за найбільшу кількість перемог, здобутих на Всеукраїнських учнівських олімпіадах. Сузір’я Умільців шкільної Галактики представили діти, які мають «золоті руки», їм до снаги і змайструвати, і пошити, і смаколики приготувати. У номінації «Знай наших» перемогли Зайченко В.,    Пугач Є., які посіли другі та треті місця на олімпіадах. У номінації «Язик до Києва доведе» у сузір’ї «Кмітливих та творчих» перемогли Кот Т., Угляй О., Дронько Р., Якуба Я. Номінацію «Інтелект – велика сила» у сузір’ї «Інтелектуалів та природолюбів» представляли Прядко І., Прядко О., Мисник К., Бойко А. У номінації «На крилах Пегасу» із сузір’я «Креативних та неординарних» перемогли Клепач Н., Глущенко В., Нечипоренко С. У номінації «Краса врятує світ» перемогли Ігнатенко С.,      Науменко К. У номінації «Винахідники та раціоналізатори» перемогла команда «Шанс». Вітали учнів із сузір’я «Спорт», які досягли відмінних результатів у різних змаганнях, а також володарів Кубку директора з підтягування Сичову В., Можчіля О.  Порадував свої виступом рій "Удайські козаки" - переможець ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Також з перемогами вітали наших спортивних орієнтувальників      Кучеренка С., Рудя Б., Можчіля О., Мисника В. Грамотами та подарунками відзначили  талановитих вчителів.
Такий незвичний зорепад –
Це розуму і творчості парад!
Ми раді, що талантів так багато.
Тут особистості одні
І кращі успіхи шкільні.

 DSC00320kr DSC00336kr DSC00346kr DSC00350kr DSC00354kr DSC00355kr DSC00367kr DSC00378kr DSC00389kr DSC00396kr DSC00401kr DSC00407kr DSC00410kr DSC00416kr DSC00422kr DSC00427kr DSC00465kr DSC00480kr DSC00489kr DSC00500kr

 
Поділись новиною з друзями в соціальних мережах: