Олімпійські надії

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України, напередодні дня фізичної культури і спорту 11 вересня в нашій школі було проведено урок «Спорт і фізичне виховання – утвердження здорового способу життя та зміцнення миру». Урок, проведений з учнями 6-11 класів,  був розділений на дві частини: технічна підготовка юних футболістів та турнір з міні-футболу серед команд за олімпійською системою.

З технічної підготовки І місце посіли учні       9 класу у складі Гриценка О., Моші І.. Другими були восьмикласники Шуть В., Іванченко О.. ІІІ місце дісталося Павлову Ю., Батієвському О. (11 кл.).

Турнір з міні-футболу пройшов у запеклій спортивній боротьбі. Команди розподілилися за місцями в такій послідовності:

І – 9 кл.

ІІ – 11кл.

ІІІ – 8 кл.

У загальному заліку І місце посіла команда 9 класу, ІІ – 11класу, ІІІ – 8 класу.

Після змагань було названо склад збірної команди, яка захищала честь школи на Всеукраїнському турнірі з футболу «Кубок «Юність Посулля»»: