легатл11 квітня 2017 року на базі Калайдинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з легкоатлетичного 4-х борства «Дружба». Зустрічалися чотири команди-переможці зональних змагань: Новооріхівської, Калайдинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Вовчицького ліцею та Михнівської ЗШ І-ІІІ ступенів. До програми входили стрибки у довжину з розбігу, метання м’яча на дальність, біг 60 м, біг 600 м (800 м). Змагання проходили серед юнаків та дівчат у двох вікових групах.
   У напруженій спортивній боротьбі в командному заліку першість здобула команда Калайдинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів (1020 очок), друге місце посіла команда Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів (1017 очок), третє – команда Вовчицького ліцею (897 очок).