сухомл181 жовтня 2018 року в нашому закладі було проведено заходи до відзначення 100-річчя від дня народження видатного педагога, ученого, заслуженого вчителя УРСР, члена кореспондента Академії педагогічних наук РРФСР, Героя Соціалістичної Праці В.О.Сухомлинського.
Роки його педагогічної діяльності стали найпліднішим періодом науково-практичної та літературно-публіцистичної діяльності. Очоливши звичайну Павлиську школу, Василь Олександрович перетворив її у справжню педагогічну лабораторію, де видобував скарби педагогічної мудрості.                                                                                    
         В.О.Сухомлинський ставив і розвязував проблему формування в молоді національного й естетичного світогляду. Педагог цілеспрямовано виховував у кожної дитини вміння бути маленьким філософом, осмислювати світ через красу природи.
Книга В.О.Сухомлинського «Серце віддаю дітям» мала привселюдне зізнання, підтверджене трудами та щоденними діяннями великого вчителя. Він писав, що найголовнішим у його житті була любов до дітей.
Семикласники В.Сененко та О.Корніяченко презентували школярам сторінки дитячих книг письменника, а шестикласниці О.Чупир та С.Нечипоренко повели присутніх у світ казок В.Сухомлинського. Учасники заходу подивилися відеофільм про життя і педагогічну діяльність великого вчителя, мислителя, філософа.

 suh18DSC00266 suh18DSC00269 suh18DSC00273

 
Поділись новиною з друзями в соціальних мережах: