Напередодні Дня Захисника Вітчизни, 13 жовтня, в опорному закладі «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ст..» відбулося фізкультурно-спортивне свято «Козацькі забави». На спортивному майданчику школи вишикувалися 12 майбутніх захисників Батьківщини з дотриманням вимог постанови КМУ від 22.07.2020 р. №641.
Учасників спортивного свята привітав директор школи і побажав перемоги сильнішому. Змагання проводилися з пяти видів спорту, а саме: «Стрільба», підтягування у висі на високій перекладині, гирьового спорту, амреслінгу та конкурсного виду «Дістань кеглю». За результатами змагань було визначено кращих учасників: ІІІ місце в загальному заліку зайняв учень 10 класу Щелкунов Максим, ІІ місце посів одинадцятикласник Дацій Максим, переможцем «Козацьких забав» став учень 11 класу Шепель Віталій. Переможці біли нагороджені грамотами адміністрації школи та медалями. Змагання провели судді Голубенко Л.І., Крутій С.В., Андреєв С.М.
Вітаємо усіх учнів та вчителів зі святом Захисника Вітчизни!

DSC00045 DSC00059 DSC00087 DSC00101 DSC00115 DSC00139 DSC00153 DSC00164 DSC00178 DSC00200 DSC00216 DSC00218