Оголошення

Допомога Мар'їнці

ogoloshennya

 

Батьківські збори - 2017

Шановні батьки!

3 лютого 2017 року о 13.00 год. відбудуться класні батьківські збори. Явка обов'язкова та своєчасна.

 

Ярмарок українських страв

Увага! Увага! Увага!

27 січня 2017 року  у школі відбудеться ярмарок українських страв!

Запрошуємо усіх бажаючих!

 

Олімпіади - 2016-2017 н.р.

 

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ

 

ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році

 

з/п

ПРЕДМЕТ

ДАТА

1

Екологія (9–11 кл.)

14.01.2017 (заочний)

21.01 - 22.01.2017

 

Астрономія (10–11 кл.)

14.01.2017

3

Математика (7–11 кл)

15.01.2017;  21.01.2017

4

Німецька мова (9–11 кл.)

15.01.2017

5

Російська мова та література (9–11 кл.)

21.01.2017

6

Історія (8–11 кл.)

21.01.2017

7

Англійська мова (9–11 кл.)

22.01.2017

8

Українська мова та література (8–11 кл.)

28.01.2017

9

Біологія (8–11 кл.)

28.01.2017

10

Фізика (8 –11 кл.)

28.01. -  29.01.2017

11

Економіка (10–11 кл.)

29.01.2017

12

Географія (8–11 кл.)

04.02.2017

13

Правознавство (9–11 кл.)

04.02.2017

14

Інформатика (8–11 кл.)

04.02.2017

15

Трудове навчання (9 –11 кл.)

04.02. – 05.02.2017

16

Інформаційні технології (9–11 кл.)

11.02. – 12.02.2017

17

Хімія (8–11 кл.)

11.02. – 12.02.2017


  

 

Список

 

учасників ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

у 2016/2017 навчальному році

 

№ п/п

Дата

Навчальний

предмет

Учасники

Клас

Навчальний заклад

Керівник команди

Місце проведення

1

14.01.2017

Астрономія

Бут  Сергій Станіславович

11

Тарандинцівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Яловець Олександра Іванович, Тарандинцівська ЗШ І-ІІІ ступенів

 

2

15.01.2017, 

21.01.2017

Математика

Сай Юрій Олександрович

7

Засульська гімназія

Деркач Лариса Станіславівна, 

Засульська гімназія

Розсошенська гімназія Полтавської районної ради Полтавської області

3

Пузь Дарина Олександрівна

8

Литвяківська ЗШ І-ІІІ ступенів

4

Нікітін Іван Володимирович

9

Орхівська ЗШ І-ІІІ ступенів

5

Бічук Данило Анатолійович

10

Ісківська ЗШ І-ІІІ ступенів

6

Рудницька Марина Вікторівна

11

Ісківська ЗШ І-ІІІ ступенів

7

Карпенко Маргарита Андріївна

11

Засульська гімназія

8

Бублікова Катерина Ігорівна

11

Засульська гімназія

(власні кошти)

9

21.01.2017

Російська мова та література

Павленко Валерія Олександрівна

9

Тарандинцівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Сичова Валентина Григорівна,

Калайдинцівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області

10

Тютюнник Вікторія Сергіївна

10

Вовчицький ліцей

11

Шуть Юлія  Анатоліївна

11

Калайдинцівська ЗШ І-ІІІ ступенів

12

21.01.2017

Історія

Мірошніченко Руслана

Олександрівна

8

Оріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Волик Анюта Миколаївна,

Оріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

 

Волик  Євгеній Олександрович

9

Оріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів

13

Кривохижа Роман Романович

10

Засульська гімназія

14

Слинько Анна Євгеніївна

10

Засульська гімназія

15

Видриган Віталій Сергійович

11

Тарандинцівська ЗШ І-ІІІ ступенів

16

Колісніченко Людмила Андріївна

11

Засульська гімназія

17

22.01.2017

Англійська мова

Бабічев Ілля Олексійович

9

Засульська гімназія

Галай Людмила Михайлівна, 

Войнихівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Полтавська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів № 3 Полтавської міської ради Полтавської області

18

Савченко Мар’яна Володимирівна

10

Орхівська ЗШ І-ІІІ ступенів

19

Погребняк Тарас Олександрович

11

Войнихівська ЗШ І-ІІІ ступенів

20

28.01.2017

Українська мова та література

Солошенко Владислава Анатоліївна

8

Засульська гімназія

Корніяченко Лідія Григорівна, 

Засульська гімназія

Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 5 Полтавської міської ради Полтавської області.

21

Ткаченко Тетяна Олександрівна

9

Засульська гімназія

22

Ткачук  Катерина Сергіївна

10

Вовчицький ліцей

23

Яременко Неля Валеріївна

11

Орхівська ЗШ І-ІІІ ступенів

24

Шуть Юлія Анатоліївна

11

Калайдинцівська ЗШ І-ІІІ ступенів

25

Івасюк  Альона Андріївна

 

Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів

26

28.01.2017

Біологія

Горбик Катерина Василівна

8

Войнихівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Ражик Світлана Григорівна,

Войнихівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) №16 Полтавської міської ради Полтавської області

27

Іщенко Світлана Сергіївна

9

Засульська гімназія

28

Кривохижа Роман Романович

10

Засульська гімназія

29

Шевченко Анжела Ігорівна

11

Засульська гімназія

30

Мисник Катерина Романівна

9

Калайдинцівська ЗШ І-ІІІ ступенів

31

Бойко Аліна Сергіївна

11

Калайдинцівська ЗШ І-ІІІ ступенів

32

28.01. - 29.01. 2017

Фізика

Кучеренко Сергій Олександрович

8

Калайдинцівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Деркач Сергій Володимирович, 

Засульська гімназія

Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 30 Полтавської міської ради Полтавської області

33

Бублікова Катерина Ігорівна

11

Засульська гімназія

34

Бойко Поліна Сергіївна

8

Засульська гімназія

35

29.01.2017

Економіка

Ляшенко Ілона Анатоліївна

9

Мацківська ЗШ І-ІІІ ступенів

Рак Сергій Павлович,

Мацківська ЗШ І-ІІІ  ступенів

Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»

36

Максименко  Максим Федорович

10

Тарандинцівська ЗШ І-ІІІ ступенів

37

Мороз Артем Вікторович

11

Тарандинцівська ЗШ І-ІІІ ступенів

38

04.02.2017

Географія

Ракецька Владислава Романівна

8

Засульська гімназія

Мажора Юрій Васильович,  

 Тарандинцівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»

39

Дерій Максим Сергійович

9

Засульська гімназія

40

Костенко Ростислав Сергійович

10

Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів

41

Видриган Віталій Сергійович

11

Тарандинцівська ЗШ І-ІІІ ступенів

 42

04.02.2017

Правознавство

Волик Євгеній Олександрович

9

Оріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Леонтьєв Павло Миколайович,

Засульська гімназія

Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»

43

Савченко Мар’яна Володимирівна

10

Оріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів

44

Колісніченко Людмила Андріївна

11

Засульська гімназія

45

04.02.2017

Інформатика

Погребняк Тарас Олександрович

11

Войнихівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Шелег Олександр Володимирович,

Войнихівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Кременчуцький педагогічний коледж ім. А. С. Макаренка

46

04.02. – 05.02. 2017

Трудове навчання

Василенко Вадим Сергійович

9

Духівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Шевченко Анатолій Михайлович,

Духівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Пасічник Ольга Вікторівна,

Засульська гімназія

Полтавська гімназія "Здоров'я" № 14 Полтавської міської ради Полтавської області

Полтавська гімназія № 6 Полтавської міської ради Полтавської області

Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка 

47

Оропай Іван Сергійович

10

Духівська ЗШ І-ІІІ ступенів

48

Рева Владислав Сергійович

11

Калайдинцівська ЗШ І-ІІІ ступенів

49

Ткачук Інна Вікторівна

9

Литвяківська ЗШ І-ІІІ ступенів

50

Корніяченко Вероніка Олегівна

10

Засульська гімназія

51

Пугач Єлизавета Сергіївна

11

Калайдинцівська ЗШ І-ІІІ ступенів

52

11.02.- 12.02. 2017

Інформаційні технології

Бойко Поліна Сергіївна

8

Засульська гімназія

Вербецький Віталій Анатолійович,

Засульська гімназія

Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»

53

Герга Ілля Антонович

11

Засульська гімназія

54

11.02. – 12.02. 2017

Хімія

Яриш Костянтин Вікторович

8

Засульська гімназія

Шостак Лілія Борисівна,

Орхівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) №16 Полтавської міської ради Полтавської області, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка

55

Нікітін Іван Володимирович

9

Орхівська ЗШ І-ІІІ ступенів

56

Мороз Оксана Іванівна

9

Засульська гімназія

57

Остапенко Поліна Юріївна

10

Орхівська ЗШ І-ІІІ ступенів

58

Довгій Олег Юрійович

11

Вищебулатецька ЗШ І-ІІІ ступенів

 

Учасники олімпіади повинні мати  з собою учнівський квиток, ксерокопію свідоцтва про народження або паспорту,  ксерокопію власного ідентифікаційного коду,  медичну довідку про відсутність інфекційних хвороб та контакту з інфікованими хворими.

 

Вартість оплати за участь у олімпіаді (ІІ місця) становить 140 грн. по перерахунку ПОІППО, код 22518134, МФО 831019 ГУДКСУ Полтавської області, р/р 31558201141189 (за участь у олімпіаді).

 

 

La strada 1 3 La strada 2 2

cropped-LOGO-AIR 800 600-200x50

minosv

 poippo

 81502489

viddilosvity 1

лубраймметцентр

 images2ms

 Снимок 2018н

profkom

centr

Сейчас 60 гостей онлайн
Статистика
Пользователи : 42
Статьи : 789
Просмотры материалов : 470301

вул. Рубцова, 57, с.Калайдинці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37525

тел.  05361-93140

e-mail:  kalajdynci@ukr.net;